0905 832 042
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Štúdium na strednej škole v USA, je najvyhľadávanejší a najpopulárnejší program pre študentov z celého sveta. Množstvo študentov sníva o štúdiu na strednej škole práve v USA, ktoré ponúka kvalitné školy, množstvo aktivít a zážitkov ako aj skúseností. Ponúkame Vám každoročne tradičné ale aj nové, variabilnejšie programy. Pridanie možností výberu, lokality, školy alebo osobného záujmu - hlavne športu, robia tento program pre zahraničných študentov ako aj ich rodičov ešte hodnotnejší.

Hlavným cieľom stredoškolského štúdia je prijímať študentov z celého sveta do programu, v ktorom majú záujem stráviť rok/polrok, na americkej strednej škole a zároveň žiť a spoznať kultúru v americkej rodine.

AISE Slovakia dlhoročne spolupracuje s mnohými prestížnymi Americkými agentúrami, ktoré sa zaoberajú výmennými, exchange stredoškolskými študijnými a kultúrnymi pobytmi v USA. Ku každému študentovi pristupujeme individuálne a snažíme sa mu nájsť program z našej ponuky, ktorý by mu najlepšie vyhovoval a spĺňal zároveň všetky požadované kritéria.

Ponúkané stredoškolské programy v USA

  • Štandardný J1 program – štátne školy
  • Moderný F1 program – štátne školy
  • Súkromné stredné školy
  • Internátne stredné školy

Jednotlivé stredoškolské programy sa od seba odlišujú hlavne možnosťami a ponukami, ktoré programy zahŕňajú. Ceny jednotlivých programov, škôl a lokalít sú taktiež individuálne.

Športové a voľno časové aktivity sú obrovskou súčasťou života stredoškoláka v USA. Každá škola, bez ohľadu na jej veľkosť, takéto aktivity mimoriadne podporuje a ponúka ich svojim študentom. Tí sa zvyčajne hneď po skončení vyučovania odoberú za svojimi aktivitami priamo v areáli školy, čo je veľkou výhodou. Celá stredoškolská komunita v celom USA žije podporovaním študentov k takýmto aktivitám a je to zároveň najlepšie miesto ako získať množstvo priateľov na celý život. Bez ohľadu na to či je študent aktívnym športovcom alebo sa naplno venuje nejakej aktivite, alebo sa do nejakej aktivity zapojí len zvedavosti či zábavy, určite je na to vhodná príležitosť v Spojených Štátoch. Okrem vyplnenia voľného času, ktorý študenti majú po vyučovaní, tam získajú najviac kamarátov a užijú si mnoho zábavy.

 

Znalosť angličtiny test z angličtiny

Víza


Cena za polročný pobyt od 6990 USD
cena za ročný pobyt od 7790 USD

Prečo AISE Slovakia?

  • - Sme jednou z prvých agentúr, ktorá zahájila svoju činnosť už v roku 1993 na Slovensku a v roku 1990 v rámci Československa
  • - Sprostredkujeme kvalitné zdravotné a cestovné poistenie
  • - Zabezpečujeme letenky
  • - Poskytujeme plnú asistenciu pri vybavovaní víz
  • - Umožňujeme úhradu hlavného poplatku na splátky

Kontaktujte nás
AISE Slovakia Pšeničná 10,
82106 Bratislava
Slovensko

Mobil 1: 0905 832 042
Mobil 2: 0911 373 731 E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.