0905 832 042
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

AISE Slovakia, spolupracuje so známou Brazílskou agentúrou, ktorá sa zaoberá výmennými študijnými a kultúrnymi pobytmi v Brazílii. Hlavnou úlohou tejto organizácie je prijímať študentov z celého sveta do programu, v ktorom majú záujem stráviť rok, prípadne polrok, na strednej škole v Brazílii a zároveň spoznať kultúru a tradície v priateľskej brazílskej rodine.

Brazília je pre študentov zaujímavá svojou bohatou kultúrou, pre ktorú je charakteristická rôznorodosť a kombinácia jednotlivých entít a tradícií. Jedinečnosť tejto kultúry spočíva v spoločnom nažívaní ešte pôvodných obyvateľov - Indiánov, európskych prisťahovalcov - Portugalcov, Afričanov a imigrantov z rôznych kútov sveta.

Naša spolupracujúca organizácia ponúka študentom stredoškolský pobyt na brazílskej strednej škole, s anglickým vyučovacím jazykom, ale ubytovanie v brazílskej hosťovskej rodine, ako aj povinný kurz portugalčiny poskytujú študentovi naučiť sa plynule aj ďalší svetový jazyk - portugalčinu. V prípade záujmu vieme sprostredkovať aj štúdium len v portugalskom jazyku.

Akademický rok v Brazílii začína koncom Januára a končí v Decembri, s mesačnými prázdninami v Júli. Slovenskí študenti majú preto možnosť zúčastniť sa na programe na celý akademický rok, v termínoch Január - December alebo Júl - Jún , alebo len na jeden semester s nástupom v Júli. Spolupracujúca agentúra si za jednotlivé programy účtuje poplatky. Výška ceny poplatku za stredoškolský program sa odlišuje podľa typu programu, dĺžky štúdia, typu školy, ako i iných faktorov.

AISE Slovakia ponúka študentom stredných škôl aj štúdium v španielskom jazyku v krajinách Južnej Ameriky. Spolupracujeme najmä s nasledujúcimi krajinami. Cena pobytu v týchto krajinách Južnej Ameriky je rozličná ale porovnateľná so štúdiom v Brazílii. Pre bližšie informácie ohľadom štúdia v Južnej Amerike nás prosím kontaktuje.

  • ARGENTÍNA
  • CHILE
  • COSTA RICA
  • ECUADOR
  • MEXICO

Cena za polročný pobyt sa pohybuje od 4850 EUR
cena za rocny pobyt od 5850 EUR

Prečo AISE Slovakia?

  • - Sme jednou z prvých agentúr, ktorá zahájila svoju činnosť už v roku 1993 na Slovensku a v roku 1990 v rámci Československa
  • - Sprostredkujeme kvalitné zdravotné a cestovné poistenie
  • - Zabezpečujeme letenky
  • - Poskytujeme plnú asistenciu pri vybavovaní víz
  • - Umožňujeme úhradu hlavného poplatku na splátky

Kontaktujte nás
AISE Slovakia Pšeničná 10,
82106 Bratislava
Slovensko

Mobil 1: 0905 832 042
Mobil 2: 0911 373 731 E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.