0905 832 042
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Jazyková škola Clubclass, začala svoje pôsobenie v Januári, roku 1999 kedy bola prvý krát otvorená ich brána pre medzinárodných študentov. V priebehu pár rokov absolvovalo vyše 25 000 študentov, z viac ako 50 krajín sveta, jazykový pobyt v tejto škole. V roku 2011 sa riaditelia jazykovej školy, pre veľký záujem, rozhodli rozšíriť svoje pôsobenie do jednej z najkrajších metropolít Európy, Londýna.

Areál školy Clubclass je sa nachádza vo Swieqi, jednej z najpopulárnejších rezidenčných oblastí Malty. Perfektná kombinácia výučby a odpočinku je ideálnou formou ako sa čo najlepšie naučiť cudzí jazyk, k čomu slúžia účelne vybavené učebne, knižnica, študovňa, ale aj vonkajší bazén s terasou, vyhrievaný vnútorný bazén, fitnes centrum, sauna a jacuzzi, typický anglický pub, snack bar, reštaurácia, klubovňa, práčovňa, pizzeria a internetová kaviareň za minimálny poplatok.

Pár minút pešo od areálu jazykovej školy sa nachádza Paceville, centrum maltského nočného života so širokým spektrom obchodíkov, kina, bowlingového centra, reštaurácií, klubov a diskoték, ako aj peknou piesočnou plážou.

Škola ponúka aj množstvo mimoškolských aktivít - ako večierky, popoludnia pri bazéne, výlety loďou, aquapark alebo náučné výlety za starobylými maltskými pamiatkami s históriou starou takmer 5000 rokov.

Linguatime je medzinárodná profesionálna jazyková škola sídliaca v krásnej Slieme, ponúka prvotriedne výukové programy pre široké spektrum študentov. Táto jazyková škola je plnohodnotný člen FELTOM a IALC ako i držiteľ mnohých certifikátov.

Bohato vybavená knižnica, 2 internetové miestnosti s bezplatným pripojením na internet, 2 klubovne a odpočinková miestnosť a nádherné slnečné prostredie tvoria pre študentov ideálne podmienky učenie sa. Všetky miestnosti sú plne klimatizované a vybavené špičkovými zariadeniami.

Starostlivo vybraní vyučujúci s prvotriednou kvalifikáciou, ale aj so schopnosťou motivovať a povzbudiť študentov k lepším výsledkom. Zamestnanci školy sú študentom k dispozícii po celú dobu pobytu a sú pripravení a ochotní riešiť všetky ich problémy.

Easy School of Languages je jazyková škola na Malte, ktorá bola založená v roku 2003. Od vtedy prešla táto škola výrazným rastom a postupom, vďaka svojej filozofii poskytovania kvalitného jazykového vzdelania spolu s celkovým nezabudnuteľným kultúrnym zážitkom. Easy school of Languages je takt isto, ako iné nami ponúkané jazykové školy na Malte, plnohodnotným členom FELTOM.

Easy school of Languages sídli v havnom meste Valleta, ktoré svojim návštevníkom ponúka kozmopolitnú atmosféru s množstvom historických a kultúrnych pamiatok. Jazyková škola sa nachádza len kúsok od Maltského historického centra, fantastických nákupných možností. Množstvo voľno časových sociálnych a kultúrnych aktivít, je neodmysliteľnou súčasťou tejto jazykovej školy.

Prečo AISE Slovakia?

  • - Sme jednou z prvých agentúr, ktorá zahájila svoju činnosť už v roku 1993 na Slovensku a v roku 1990 v rámci Československa
  • - Sprostredkujeme kvalitné zdravotné a cestovné poistenie
  • - Zabezpečujeme letenky
  • - Poskytujeme plnú asistenciu pri vybavovaní víz
  • - Umožňujeme úhradu hlavného poplatku na splátky

Kontaktujte nás
AISE Slovakia Pšeničná 10,
82106 Bratislava
Slovensko

Mobil 1: 0905 832 042
Mobil 2: 0911 373 731 E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.