0905 832 042
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
AISE Slovakia (Academic International Student Education Slovakia), kedysi Americká kultúrna výmena, bola prvá agentúra zaoberajúca sa študijnými pobytmi. Vznikla už v roku 1990 v Československu a neskôr sa presťahovala do Slovenskej republiky. Vzhľadom na naše mnohoročné znalosti v tejto oblasti Vám pomáhame s celým procesom potrebným pre absolvovanie študijného pobytu. Náš AISE tím sa skladá výhradne z členov, ktorí majú vlastné skúsenosti z pobytov na stredných a vysokých školách, preto vedia poradiť, ako čo najefektívnejsie a napríjemnejšie stráviť svoj čas v zahraničí.

K Vám, našim klientom, pristupujeme vždy individuálne. Poskytujeme služby a poradenstvo, ktoré je pridanou hodnotou pri Vašom štúdiu. Od nášho založenia spolupracujeme iba s kvalitnými a časom overenými svetovými agentúrami. Počas viac ako 26 ročného fungovania na trhu, cez nás každý rok vycestujú desiatky študentov do celého sveta.
v Perfektne ovládať cudzie jazyky je nevyhnutné pre spoznanie okolitých krajín a lepšie uplatnenie sa v budúcnosti. Skúsenosti a priateľstvá naviazané počas strednej školy sú nezabudnuteľné a na celý život. Buďte Tí, ktorí sa bezbolestnou :) a zábavanou formou naučili cudzí jazyk, spoznali množstvo zaujímavých ľudí, stali sa samostatnejšími, dospeli a sú silnou konkurenciou v biznise.


Tešíme sa na Vašu návštevu a spoluprácu!

PhDr. Veronika Mladá, managing director

Prečo AISE Slovakia?

  • - Sme jednou z prvých agentúr, ktorá zahájila svoju činnosť už v roku 1993 na Slovensku a v roku 1990 v rámci Československa
  • - Sprostredkujeme kvalitné zdravotné a cestovné poistenie
  • - Zabezpečujeme letenky
  • - Poskytujeme plnú asistenciu pri vybavovaní víz
  • - Umožňujeme úhradu hlavného poplatku na splátky

Kontaktujte nás
AISE Slovakia Pšeničná 10,
82106 Bratislava
Slovensko

Mobil 1: 0905 832 042
Mobil 2: 0911 373 731 E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.