0905 832 042
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Jazykové školy po celom svete ponúkajú svojim klientom zväčša rovnaké, alebo veľmi podobné typy jednotlivých jazykových kurzov alebo ubytovania. Tieto možnosti sa samozrejme od seba odlišujú napríklad v názvoch, kombinácii alebo intenzite kurzov, ale hlavná myšlienka roztriedenia do jednotlivých skupín je rovnaká. Samozrejme každý klient si môže vybrať z uvedených typov kurzov a ubytovaní individuálne podľa svojej potreby a ponuky jednotlivých jazykových škôl. Okrem poskytovaného vzdelania sa jazykové školy snažia o maximálne vyžitie voľného času svojich študentov, aby si z danej krajiny odniesli mimo vzdelania, množstvo zážitkov a pekných spomienok. Cieľom týchto voľno časových aktivít je samozrejme zlepšenie a precvičenie si cudzieho jazyka aj mimo školských lavíc. Aktivity, ktoré jednotlivé jazykové školy ponúkajú sú individuálne podľa umiestnenia školy a záujmov svojich študentov. Štandardné ponuky kurzov zahŕňajú:

 • jazykový kurz
 • informačné materiály
 • učebné pomôcky (na jeden typ kurzu)
 • podpora pedagógov
 • testovanie jazykovej úrovne (priebežne)
 • spoločenské (sociálne) aktivity
 • voľno časové aktivity
 • certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu
 • hodnotenie dosiahnutých výsledkov

Jazykové školy po celom svete ponúkajú viaceré možnosti ubytovania pre svojich študentov. Ubytovanie si môžete zvoliť podľa vlastných preferencií a ponúk jazykových škôl.

Hosťovské rodiny

Všetky hosťovské rodiny sú overované a musia spĺňať prísne kritériá pre hosťovanie - ubytovanie zahraničných študentov. Takéto ubytovanie je ponúkané s možnosťou zabezpečenia stravy alebo bez stravy, podľa jednotlivých ponúk jazykových škôl. Hosťovské rodiny si samé vyberajú študentov, na základe ich záujmov, aby bolo ich spolužitie čo najlepšie. Ubytovanie je vhodné pre zahraničných študentov, ktorí majú záujem spoznať kultúru krajiny v ktorej sa rozhodli navštevovať jazykový kurz a stať sa tak na nejaký čas súčasťou príjemnej rodiny.

Apartmány, byty, štúdia

Nachádzajú sa v blízkosti školy. V ponuke sú zväčša jedno až dvojlôžkové izby.

Študentský dom

Predstavuje ubytovanie, v ktorom sú v jednom dome viaceré apartmány a v nich ubytovaní viacerí študenti. Študentské domy sú v ponuke so zabezpečenou stravou alebo bez stravy, podľa možností jednotlivých jazykových škôl. Každý apartmán má spoločnú kúpeľňu a kuchyňu. Študenti sú v izbách ubytovaní tak, aby vznikol čo najväčší mix rôznych národností, aby používali cudzí jazyk čo najviac a samozrejme spoznali tak množstvo nových ľudí. Zahraničných študentov sa vždy pokúšame ubytovať v čo najväčšej blízkosti ich jazykovej školy. Ubytovanie je možné v moderne zariadených, zdieľaných izbách so spoločnou kúpeľňou a kuchyňou. Ideálne pre študentov, ktorí si chcú naplno užiť študentský život.

Študentský hostel a hotely

Ubytovanie pre zahraničných študentov, je možné v moderne zariadených, zdieľaných izbách s kúpeľňou a spoločnou kuchyňou. Ubytovanie v hoteloch je vhodné pre tých, ktorí preferujú väčší komfort. Na výber je veľké množstvo rôznych hotelov v blízkej vzdialenosti od jednotlivých škôl.

Všeobecný kurz

Všeobecný kurz cudzieho jazyka je vhodný pre všetkých záujemcov, ktorí ho potrebujú ku každodennej práci, štúdiu alebo cestovaniu. Kvalitné hodiny, pod vedením len tých najlepších učiteľov zahŕňajú hovorenie, počúvanie, výslovnosť, čítanie, tvorbu slov, písanie ako i gramatiku. Cieľom kurzu všeobecného cudzieho jazyka je pomôcť našim študentom získať plynulosť a sebaistotu pri jeho používaní. Takýto kurz zvyčajne pozostáva z 20 výučbových hodín týždenne.

Super intenzívny kurz

Predstavuje kombináciu viacerých kurzov počas rovnakého obdobia, kedy sa študent venuje cudziemu jazyku maximálne. Vynikajúce pre študentov, ktorí sa chcú naučiť čo najviac, v čo najkratšom čase. Takýto kurz zvyčajne pozostáva zo všeobecného kurzu, 5 konverzačných hodín a 5 súkromných hodín týždenne.

Intenzívny kurz

Pozostáva z kurzu základnej angličtiny a komunikačného kurzu, ktorý sa špecializuje na získanie čo najlepšej výslovnosti a prízvuku. Takýto kurz zvyčajne pozostáva zo všeobecného kurzu a 5 konverzačných hodín týždenne.

Intenzívny PLUS kurz

Pozostáva zo všeobecného kurzu a 5 súkromných hodín, kedy sa učitelia venujú len jednému študentovi. Tieto individuálne hodiny sa upravia a zamerajú na konkrétne oblasti, ktoré potrebuje študent zlepšiť.

Konverzačné hodiny

Je navrhnutý tak, aby čo najlepšie precvičil komunikačné zručnosti a zlepšil výslovnosť, plynulosť a používanie rôznych fráz v cudzom jazyku. Študenti sú po absolvovaní takéhoto kurzu sebaistejší pri komunikácii v cudzej reči.

Súkromné hodiny

Sú vytvorené presne podľa vašich predstáv. Skúsení učitelia pripravia program hodiny presne podľa vašich želaní a cieľov, aby posilnili vaše jazykové znalosti a pripravili výučbu presne na vašu úroveň znalosti cudzieho jazyka. Zvyčajne sú tieto hodiny robené pre jedného (niekedy pre dvoch) študenta.

Prípravné kurzy na certifikáty

Tieto jazykové kurzy sa špecializujú na celkové zlepšenie anglického jazyka ako aj rozvoj jazykových schopností študentov potrebných na zisk certifikátu z anglického jazyka. Skúsení učitelia poskytujú kompletnú a dôkladnú prípravu všetkým aspektom testov.

Obchodné Business kurzy

Veľké množstvo času venujú jazykové školy príprave kurzov pre vedúcich pracovníkov, manažérov a profesionálov, ktorí si potrebujú posilniť angličtinu na dosiahnutie čo najlepšej efektivity vo svojej práci. Tento typ kurzu sa špecializuje na zlepšenie zručností potrebných na priamu komunikáciu či už so zahraničnými obchodnými partnermi alebo pracovníkmi.

Jednotlivé cvičenia sú zamerané na:

 • efektívnu komunikáciu cez telefón,
 • tvorba a porozumenie rôznych pracovných dokumentov alebo správ,
 • posilnenie komunikačných a prezentačných zručností
 • sústredenie sa na biznis témy
 • rozšírenie slovnej zásoby


Kurzy pre učiteľov

Tento typ jazykového kurzu je vhodný pre učiteľov cudzích jazykov, ktorí si chcú zlepšiť a zmodernizovať svoje vyučovacie metódy a techniky.

Príprava na univerzitné štúdium

Príprava na Univerzitné štúdium - tento program je vhodný pre všetkých, ktorí by chceli študovať na vysokej škole v zahraničí. Foundation programy pomáhajú študentom nadobudnúť a precvičiť si základnú akademickú úroveň cudzieho jazyka, v odbore ktorí by chceli študovať. Cieľom tohto programu je okrem zlepšenia si cudzieho jazyka, aj osvojenie si akademickej komunikácie, písania a myslenia vo vybranej oblasti. Študenti majú možnosť zoznámiť sa s jednotlivými metódami výučby, ktoré môžu byť odlišné od jeho domovskej krajiny, ešte pred príchodom na Univerzitu. Pre bližšie informácie ohľadne každého kurzu alebo jazykovej školy nás prosím kontaktuje a my Vám radi poskytneme bližšie informácie.

Prečo AISE Slovakia?

 • - Sme jednou z prvých agentúr, ktorá zahájila svoju činnosť už v roku 1993 na Slovensku a v roku 1990 v rámci Československa
 • - Sprostredkujeme kvalitné zdravotné a cestovné poistenie
 • - Zabezpečujeme letenky
 • - Poskytujeme plnú asistenciu pri vybavovaní víz
 • - Umožňujeme úhradu hlavného poplatku na splátky

Kontaktujte nás
AISE Slovakia Pšeničná 10,
82106 Bratislava
Slovensko

Mobil 1: 0905 832 042
Mobil 2: 0911 373 731 E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.