0905 832 042
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

AISE Slovakia, ponúka študentom zo Slovenska štúdium na strednej štátnej alebo súkromnej škole v Írsku. Študentov umiestňujeme do Dublinu, ako i iných menších miest, napríklad Killarney, Cork, Tralee, Monaghan a Cavan, podľa typu programu. Štúdium je odporúčané na celý akademický rok, ale je možnosť zúčastniť sa programu len na semester.

Írsko je výnimočné pre našich študentov tým, že ponúka štúdium v zmiešaných alebo čisto dievčenských alebo chlapčenských stredných školách.

Spolupracujúca agentúra si za jednotlivé programy účtuje poplatky. Výška ceny poplatku za stredoškolský program sa odlišuje podľa typu programu, dĺžky štúdia, typu školy, ako i iných faktorov.

Zdravotné poistenie je veľmi dôležitou súčasťou každého študijného programu v zahraničí. Vstupom Slovenska do EU, nie je potrebné sa špeciálne poisťovať u nemeckých zdravotných poisťovní. Je potrebné vycestovať s medzinárodnou zdravotnou kartou. Tieto zdravotné karty vydávajú zdravotné poisťovne na Slovensku. Je bezpodmienečne potrebné, aby ste navštívili svoju zdravotnú poisťovňu a vyžiadali si spomínanú medzinárodnú zdravotnú kartu. K tomuto poisteniu je možné sa zdravotne pripoistiť aj v komerčných poisťovniach (UNION, ALIANZ a pod.)

Hmotné poistenie sa nevzťahuje na Vami spôsobené škody v domácnosti hosťovskej rodiny.

Po prijatí Slovenska do Európskej únie slovenskí študenti nepotrebujú do Írska pobytové - študijné vízum.

Veríme, že Vás naša ponuka zaujme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.


Cena za polročný pobyt sa pohybuje od 5095 EUR
cena za rocny pobyt od 8520 EUR

Prečo AISE Slovakia?

  • - Sme jednou z prvých agentúr, ktorá zahájila svoju činnosť už v roku 1993 na Slovensku a v roku 1990 v rámci Československa
  • - Sprostredkujeme kvalitné zdravotné a cestovné poistenie
  • - Zabezpečujeme letenky
  • - Poskytujeme plnú asistenciu pri vybavovaní víz
  • - Umožňujeme úhradu hlavného poplatku na splátky

Kontaktujte nás
AISE Slovakia Pšeničná 10,
82106 Bratislava
Slovensko

Mobil 1: 0905 832 042
Mobil 2: 0911 373 731 E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.